Slavnostní otevření nové kantýny

Dne 7. 9. 2020 proběhlo otevření nové kantýny na SZŠ Jaselská. Slavnostního aktu se zúčastnilo vedení školy v čele s PhDr, Zuzanou Číkovou a provozovatelem nové kantýny panem Romanem Cahou a zaměstnanci. Níže uvádíme průvodní seznámení s kantýnou, které nám poslal provozovatel.

Kantýnu na SZŠ Jaselská jsme začali budovat koncem prázdnin, jako projekt v rámci dlouholetých obchodních zkušeností. Nabídka provozovat kantýnu ve vaší zdravotnické škole na Jaselské byla nová výzva. Po zhodnocení předchozího fungování provozu jsme se rozhodli koncept změnit a kantýnu otevřít všem žákům i zaměstnancům školy tak, aby si mohli zboží pohodlně vybrat a prohlédnout. Vybudovali jsme regálový systém, doplnili prosklené lednice a pulty a osadili prostor kamerovým systémem. Pořídili jsme také nový pokladní systém, který nám kromě jiného, umožňuje evidovat také platby kartou nebo stravenkami. Našim cílem pro nejbližší období je co nejvíce přizpůsobit nabídku sortimentu vašim požadavkům a potřebám. Momentálně máme v nabídce cca 350 druhů zboží, od čerstvých potravin, jako jsou chlebíčky, bagety, ovoce, zelenina a pečivo, přes mražené a mléčné výrobky, k nápojům a pochutinám. Pečivo odebíráme od renomované regionální pekařské firmy Kulhánek a Drápal.

Jak jsem již uvedl, je pro nás na začátku provozu nejdůležitější zpětná vazba. Neváhejte se s námi podělit o nové podněty a připomínky ke zlepšení fungování kantýny. Pro zkvalitnění a zrychlení odbavování jednotlivých prodejů bychom pro vás rádi v budoucnu zpřístupnili e-shop, fungující také na vašich chytrých telefonech, na kterém si budete moci oblíbené potraviny objednat a zaplatit předem a poté si zboží u nás pouze vyzvednout. Napomůžete tím zároveň plynulejšímu fungování kantýny v exponovaných časech přestávek mezi výukou. Rádi bychom vás tímto také motivovali k využívání volnějších časových úseků, například před začátkem výuky, abyste si mohli nakoupit rychle a v maximální pohodě. Věříme, že s nabídkou našich služeb budete spokojeni a vaše pravidelné nákupy u nás přispějí dalšímu rozvoji kantýny a její nabídky.

Těšíme se na viděnou s týmem spolupracovníků. Kontakt na případnou zpětnou vazbu zákazníků: Facebook: Kantýna SZŠ Jaselská E-mail: kantyna-jaselska@seznam.cz Zapsal: Roman Caha (provozovatel)