TitulJméno a příjmeníPředmětyTřídníEmail
Mgr.Dominika BabákováOdborná učitelka 3.A dbabakova@szs-jaselska.cz
Mgr.Veronika BartoškováOdborná učitelka 3.D vbartoskova@szs-jaselska.cz
Mgr. Eva Bedřichová Odborná učitelka ebedrichova@szs-jaselska.cz
Mgr.Zuzana BittnerováOdborná učitelka 3.C zbittnerova@szs-jaselska.cz
Mgr.Gabriela Brtníková * Všeobecná učitelkagbrtnikova@szs-jaselska.cz
Mgr.Lenka ČadováOdborná učitelka 1.Slcadova@szs-jaselska.cz
Mgr.Martina CahováOdborná učitelka mcahova@szs-jaselska.cz
Mgr.Václav CetlVšeobecný učitel vcetl@szs-jaselska.cz
Mgr.Helena ČermákováOdborná učitelka hcermakova@szs-jaselska.cz
PhDr. Zuzana ČíkováOdborná učitelka zcikova@szs-jaselska.cz
Ing. Dita DesováVšeobecná učitelkaddesova@szs-jaselska.cz
Mgr.Radmila DobrovolnáVšeobecná učitelka rdobrovolna@szs-jaselska.cz
Mgr.Svatava DufkováOdborná učitelkasdufkova@szs-jaselska.cz
Mgr.Romana DvořákováVšeobecná učitelka 2.Brdvorakova@szs-jaselska.cz
Mgr.Hana DvořákováOdborná učitelka 5.V hdvorakova@szs-jaselska.cz
Mgr.Eva FloriánováVšeobecná učitelka 2.Leflorianova@szs-jaselska.cz
Ing. Jan Grepl Všeobecný učiteljgrepl@szs-jaselska.cz
Mgr. Romana HanušováOdborná učitelka rhanusova@szs-jaselska.cz
Ing. Bc. Kristina HartmanováOdborná učitelka 2.Akhartmanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Dana HauserováOdborná učitelka 4.A dhauserova@szs-jaselska.cz
Mgr.Barbora HavlenováVšeobecná učitelkabhavlenova@szs-jaselska.cz
Mgr. Zuzana Horynová Všeobecná učitelka 1.Dzhorynova@szs-jaselska.cz
Mgr. Lubomír HrabalVšeobecný učitel lhrabal@szs-jaselska.cz
Mgr. Blanka JaniczkováVšeobecná učitelka bjaniczkova@szs-jaselska.cz
Mgr.Ingrid Janková Odborná učitelka ijankova@szs-jaselska.cz
Mgr. Tereza Kaplanová * Všeobecná učitelka tkaplanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Hana Kašparovská Odborná učitelka 3.B hkasparovska@szs-jaselska.cz
Mgr. Zuzana KratochvílováVšeobecná učitelka 2.Dzkratochvilova@szs-jaselska.cz
Mgr. Iva Křesťanová Odborná učitelka ikrestanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Kristýna Kyseláková  Odborná učitelka 2.Skkyselakova@szs-jaselska.cz
PaedDr. Ivana Laslová Všeobecná učitelka 3.Silaslova@szs-jaselska.cz
Mgr. Iva LambovaOdborná učitelka 3.Lilambova@szs-jaselska.cz
Mgr. Bc. Michaela MadudováOdborná učitelka 1.Vbmmadudova@szs-jaselska.cz
Mgr., Ph.DEva Matějková*Všeobecná učitelka ematejkova@szs-jaselska.cz
Mgr.Lucie MlynářováVšeobecná učitelkalmlynarova@szs-jaselska.cz
Mgr. Jaroslav Mikyna Všeobecný učiteljmikyna@szs-jaselska.cz
Mgr. Vanda MrkosováVšeobecná učitelka vmrkosova@szs-jaselska.cz
Mgr. Lenka NeumanováOdborná učitelka 1.Blneumanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Tomáš Novotný Všeobecný učitel 4.L tnovotny@szs-jaselska.cz
Mgr. Lada Opravilová Všeobecná učitelka lopravilova@szs-jaselska.cz
Mgr. Ondřej Otava Odborný učitel 4.S ootava@szs-jaselska.cz
Mgr. Hana Ondrášková Všeobecná učitelka hondraskova@szs-jaselska.cz
Mgr. Soňa Pazourková Všeobecná učitelka 1.Lspazourkova@szs-jaselska.cz
Mgr.Jan PejpekVšeobecný učiteljpejpek@szs-jaselska.cz
Mgr. Blanka Petříková Odborná učitelka 1.Abpetrikova@szs-jaselska.cz
Mgr. Dagmar Procházková Odborná učitelka 4.B dprochazkova@szs-jaselska.cz
Mgr. Jana Přibylová Všeobecná učitelka jpribylova@szs-jaselska.cz
Mgr. Vendula Soldánová * Odborná učitelka vsoldanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Bc. Jana Soudková Odborná učitelka jsoudkova@szs-jaselska.cz
PhDr.Milena SpurnáOdborná učitelkamspurna@szs-jaselska.cz
PhDr. Jiřina Svobodová Odborná učitelka jsvobodova@szs-jaselska.cz
Mgr.Pavla Šejnoha JaklováOdborná učitelkapjaklova@szs-jaselska.cz
Mgr. Barbora Švrčková Všeobecná učitelka bsvrckova@szs-jaselska.cz
Mgr. Veronika Šmerková * Všeobecná učitelka vsmerkova@szs-jaselska.cz
Mgr. Helena Šťastná Všeobecná učitelka 4.C hstastna@szs-jaselska.cz
Mgr. Simona Valošková Všeobecná učitelka svaloskova@szs-jaselska.cz
Mgr.Petra ValovičováVšeobecná učitelkapvalovicova@szs-jaselska.cz
Mgr. Jana Váňová Odborná učitelka jvanova@szs-jaselska.cz
Mgr. Eva Vašicová Všeobecná učitelka evasicova@szs-jaselska.cz
Ing. Eva Vašutová Všeobecná učitelka evasutova@szs-jaselska.cz
Mgr. Jakub Veselý Všeobecný učitel jvesely@szs-jaselska.cz
Mgr. Iveta Vilímová Všeobecná učitelka 1.Civilimova@szs-jaselska.cz
Mgr. Jitka Vyhňáková Odborná učitelka jvyhnakova@szs-jaselska.cz
Mgr. Věra Winklerová Všeobecná učitelka 2.Cvwinklerova@szs-jaselska.cz
Mgr. Pavla Zamykalová Odborná učitelka 2.Vbpzamykalova@szs-jaselska.cz
Mgr. Miloslava Živná Odborná učitelka mzivna@szs-jaselska.cz

* Vyučující je aktuálně na mateřské resp. rodičovské dovolené


Externí pedagogové

TitulJméno a příjmeníPředmětyTřídníEmail
Mgr.Jana CahováOdborná učitelkajcahova@szs-jaselska.cz
Bc.Yvona GrünwaldováOdborná učitelkaygrunwaldova@szs-jaselska.cz
PhDr.Jana ToufarováOdborná učitelkajtoufarova@szs-jaselska.cz