Burza kroužků

Dne 14. 9. 2020 od 13.20 h do 15.00 h, proběhla v učebně č. 3 Burza kroužků, na které se prezentovaly zájmové kroužky pro žáky SZŠ Jaselská na školní rok 2020/2021. Burza kroužků byla zaměřena na celé spektrum zájmů pro všechny žáky střední školy. Žáci si vybírali z nabídky 10 kroužků. Nabídnuty jim byly kroužky orientovány nejen zájmově jako např. kroužek výtvarný, hudební, zahradnický, ale také nabídka kroužků vzdělávacích např. kroužek fyziky, ošetřovatelství a anglického jazyka. Kroužek anglického jazyka je určen pro žáky 1. a 2. ročníku.

Burza byla tak jako v loňském školním roce zorganizována po výuce. Byli zde přítomni žáci, kteří reprezentovali své kroužky, např. kroužek První pomoci a také někteří vedoucí kroužků např., Mgr. Přibylová, která vede kroužek hudební. Žáci byli v dostatečném předstihu informování o Burze kroužků na třídnických hodinách a na vstupní informační elektronické tabuli v přízemí školy. Burzy se především zúčastnili žáci, kteří měli zájem o prezentované kroužky. Zajímali se o náplň a rovněž o jejich časový rozpis.

První hodiny kroužků budou otevřené pro všechny další nerozhodnuté zájemce. Pevně doufám, že se zapojí i žáci, kteří stále váhají. Přeji jako již tradičně všem účastníkům Burzy, zejména žákům zapsaným v kroužcích příjemný začátek, hodně vytrvalosti a vedoucím kroužků optimismus a energii do celého školního roku. Budeme věřit, že vzhledem k epidemiologické situaci v České republice se budeme vídat co nejdéle😊.

Zapsala: Mgr. Romana Hanušová
KroužekVedoucí kroužkuČas
Modelové situace z první pomociMgr. Kristýna Kyseláková Mgr. Dominika Babákováčtvrtek 14. 05 h, uč. 32 středa 7.00, uč. 32
Hudební kroužekMgr. Jana Přibylovástředa 13.20 – 15.20h
Výtvarný dílnyMgr. Veronika Bartošková, Mgr. Romana Hanušoválistopad prosinec březen květen
Kroužek OšetřovatelstvíMgr. Kristýna Kyselákovástředa 13.25 – 14.05 uč. 41
Kroužek anglického jazykaMgr. Radmila Dobrovolnástředa 13.20 – 14.05 h
Seminář z ošetřovatelství pro 4. roč. Příprava k MZMgr. Dana Hauserováúterý – 13.30 h uč. 38
Seminář z fyzikyMgr. Tomáš Novotnýúterý od 13.20 – 14.05 uč. 46
Sportovní kroužek  -posilovnaMgr. Jan Pejpekúterý 15. 00 – 15.45 h
Kroužek PsychorelaxacePhDr. Jiřina Svobodovákaždá druhá středa od 14.10 h
Zahradnický kroužekMgr. Zuzana Bittnerová Mgr. Romana Hanušová Mgr. Veronika Bartoškovádle domluvy