Burza kroužků

Dne 14. 9. 2020 od 13.20 h do 15.00 h, proběhla v učebně č. 3 Burza kroužků, na které se prezentovaly zájmové kroužky pro žáky SZŠ Jaselská na školní rok 2020/2021. Burza kroužků byla zaměřena na celé spektrum zájmů pro všechny žáky střední školy. Žáci si vybírali z nabídky 10 kroužků. Nabídnuty jim byly kroužky orientovány nejen zájmově jako např. kroužek výtvarný, hudební, zahradnický, ale také nabídka kroužků vzdělávacích např. kroužek fyziky, ošetřovatelství a anglického jazyka. Kroužek anglického jazyka je určen pro žáky
1. a 2. ročníku.

Burza byla tak jako v loňském školním roce zorganizována po výuce. Byli zde přítomni žáci, kteří reprezentovali své kroužky, např. kroužek První pomoci a také někteří vedoucí kroužků např., Mgr. Přibylová, která vede kroužek hudební. Žáci byli v dostatečném předstihu informování o Burze kroužků na třídnických hodinách a na vstupní informační elektronické tabuli v přízemí školy. Burzy se především zúčastnili žáci, kteří měli zájem o prezentované kroužky. Zajímali se o náplň a rovněž o jejich časový rozpis.

První hodiny kroužků budou otevřené pro všechny další nerozhodnuté zájemce. Pevně doufám, že se zapojí i žáci, kteří stále váhají. Přeji jako již tradičně všem účastníkům Burzy, zejména žákům zapsaným v kroužcích příjemný začátek, hodně vytrvalosti a vedoucím kroužků optimismus a energii do celého školního roku. Budeme věřit, že vzhledem k epidemiologické situaci v České republice se budeme vídat co nejdéle😊.

Zapsala: Mgr. Romana Hanušová

Kroužek Vedoucí kroužku Čas
Modelové situace z první pomoci Mgr. Kristýna Kyseláková

Mgr. Dominika Babáková

čtvrtek 14. 05 h, uč. 32

středa 7.00, uč. 32

Hudební kroužek Mgr. Jana Přibylová středa 13.20 – 15.20h
Výtvarný dílny Mgr. Veronika Bartošková,

Mgr. Romana Hanušová

listopad

prosinec

březen

květen

Kroužek Ošetřovatelství Mgr. Kristýna Kyseláková středa 13.25 – 14.05 uč. 41
Kroužek anglického jazyka Mgr. Radmila Dobrovolná středa 13.20 – 14.05 h
Seminář z ošetřovatelství

pro 4. roč. Příprava k MZ

Mgr. Dana Hauserová úterý – 13.30 h uč. 38
Seminář z fyziky Mgr. Tomáš Novotný úterý od 13.20 – 14.05 uč. 46
Sportovní kroužek  -posilovna Mgr. Jan Pejpek úterý 15. 00 – 15.45 h
Kroužek Psychorelaxace PhDr. Jiřina Svobodová každá druhá středa od 14.10 h
Zahradnický kroužek Mgr. Zuzana Bittnerová

Mgr. Romana Hanušová

Mgr. Veronika Bartošková

dle domluvy