Centrum kociánka – dílničky

Zpětná vazba žáků 3. ročníků sociální činnosti:

Denča

Dílničky se mi líbily. Myslím si, že práce s klienty byla přínosná jak pro nás, tak i pro klienty. Nejvíce se mi líbilo povídání si o životních hodnotách, a hlubší poznávání se s klienty. Celý program i s malováním svých hodnot se mi líbil, a ráda bych se někdy zúčastnila znovu.

Terka

Program mě bavil a ráda bych zase něco takového podnikla. Seznámili jsme se s klienty a navzájem jsme se pobavili. Jsem ráda za takovou zkušenost.

Anička

Na dílničkách se mi moc líbilo. Bylo to něco nového a zajímavého. Program byl pěkně vymyšlený, protože jsme měli možnost se seznámit s klienty a naše spolupráce byla tak plynulejší a lepší. Všichni byli moc milí a byli rádi, že si s námi mohli popovídat.

Terka

Moc se nám to líbilo. Byla to příjemná změna praxí. Poznali jsme to zase z jiného pohledu.

Kristýna

Líbila se mi příjemná atmosféra a byla to fajn zkušenost.

Kristýna

Paní byla velmi energická a dobře naladěná. Všichni jsme se hrozně moc bavili. Poslechli jsme si krásnou pohádku, zatančili si, a pak malovali obrazy. Bylo to moc fajn

Kačka

Dílničky byly fajn. Byla to hezká změna oproti naším praxím. Sem tam mi to bylo nepříjemné, kvůli mé introvertní povaze. Klienti byli fajn, malování obrazů s nimi bylo obohacující.

Ingrid

Program byl zábavný, bylo to i celkem relaxující. Získali jsme nové zkušenosti + poznali jsme lidi i z jiného pohledu.